היסטוריה

בשנת 1983 הקים זאב יפה, את שור סוכנות לביטוח, סוכנות ביטוח בלתי תלוייה ועצמאית, שתוכל לספק את פתרונות הביטוח הטובים ביותר ללקוחותיה, עם דגש על שירות במקום הראשון, וליווי הלקוח לטווח ארוך.

ערכים וחזון

בשור חתמים בינלאומיים אנו פועלים על מנת להעניק ללקוחות את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר יחד עם חוויית שירות ללא פשרות. מיום הקמת החברה, הערכים שמלווים אותנו הם הובלה בשירות, באיכות בחדשנות וכמובן במקצועיות, תוך הקפדה על יחס אישי ואווירה משפחתית.

תאגיד ללוידס

תאגיד ללוידס ידוע בעולם לאורך שנים כסמן מקצועי בתחום הביטוח וביטוח המשנה. עם מומחיות שנצברה במשך מאות שנים, ללוידס הוא היסוד של ענף הביטוח ועתידו. במשך למעלה מ-330 שנים, אנשים, עסקים וקהילות הסתמכו על שוק ללוידס  כדי להגן על מה שחשוב ביותר ואנחנו גאים להמשיך במסורת זו גם היום.

אמנת השרות

אנחנו בשור מקפידים על שירות במקום הראשון, ועובדים על פי אמנת השירות של לשכת סוכני הביטוח בישראל.

שור בקהילה

אנו בשור שמים את העזרה לחלש בראש סדר העדיפויות החברתי שלנו. כחלק בלתי נפרד מפעילותנו אנו לוקחים חלק באופן התנדבותי במספר רב של פרוייקטים שנועדו לעזור לקהילה כגון חלוקת חבילות מזון לפסח, רכישת ציוד לתחילת שנת הלימודים עבור משפחות מעוטות יכולת ועוד מספר רב של פרוייקטים.

אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית מכסה את המבוטח במקרה שבו צד שלישי – הלקוח או כל אדם אחר – יגיש כנגדו תביעה בגין פגיעה בגוף או ברכוש, הביטוח כולל כיסוי עבור ההוצאות המשפטיות וכן את תשלום הפיצויים לתובעים במקרים שבהם נקבע כי אכן הייתה רשלנות שכזו.